Lesohraní

Lesohraní

LESOHRANÍ přináší neotřelou zábavu pro DĚTI i jejich RODIČE. Jedná se o 3 hodiny lesních her, kreativity a zábavy v přírodě. Je založeno na konceptu Lesní Terapie spojené s hravým přístupem, se kterým se můžete setkat v některých Lesních školkách. LESOHRANÍ dětem nabízí inspiraci, probouzí v nich lásku k přírodě a rozvíjí jejich fantazii a kreativitu. Rodiče jsou pak v roli asistentů svých dětí. Budeme se společně nořit do atmosféry lesa, čekají nás individuální i skupinové hry a dotkneme se také tajemného nadpřirozena.

Na co se můžete těšit:
3 HODINY SPLYNUTÍ S PŘÍRODOU
INDIVIDUÁLNÍ I SKUPINOVÉ HRY
ZAMĚŘENÍ NA PROŽITEK V PŘÍRODĚ
DĚTI A PŘÍRODA V HLAVNÍ ROLI
LESNÍ TVOŘENÍ
ZÁBAVA NA PLNÝ ÚVAZEK
ROZMLUVY S PŘÍRODNÍMI BYTOSTMI
ROZVOJ INTUICE A KREATIVITY
ZAPOJENÍ VŠECH SMYSLŮ

Všechny aktivity budeme vždy přizpůsobovat počtu účastníků a složení celé skupiny. LESOHRANÍ je zcela otevřený přístup, kde existuje naprostá svoboda v tom co děti dělají a co prožívají. Je založené na rozvoji dětské fantazie a lásky k přírodě. Děti tedy mohou všechny aktivity i hry realizovat tak jak samy budou chtít a i ve svém vlastním tempu. Rodiče budou mít šanci trávit opravdu vědomě čas se svými dětmi a sami se tak vrátit do dětských let. A to vše v krásném přírodním prostředí daleko od hluku města a mobilního signálu.

Používáme přístup platby DAR ZA DAR, tedy “zaplať průvodci tolik, kolik cítíš, že je správně”.

Minimální počet účastníků 3 rodiny

Délka trvání:                                                  180 min.

Doporučený příspěvek za rodinu*                  650,- Kč                                                                                                                                               *rodina = max. 2 dospělí a 2 děti

Aktuálně vyhlášené termíny: 

12.7.2020 v 10:00                  Obora Průhonického parku

24.7.2020 v 10:00                  Obora Průhonického parku

*objednávejte pomocí kontaktního formuláře níže 

 

„Hra je jeden z nejefektivnějších způsobů, jak zjednodušit život. Přesně to jsme dělali jako děti, ale v dospělosti jsme si hrát zapomněli.“
Albert Einstein

Pro domluvení termínu a rezervaci nás kontaktujte zde:                                                 *(při objednávce uveďte termín Lesohraní)

Délka

3 hodiny lesních her

Hry

kreativní hry podporující obrazotvornost a lásku k přírodě

Láska

čas strávený v přírodě probouzí lásku ke všemu živému