Týmové akce

Týmové akce

Teambuilding posté a zas to samé? Možná je čas na změnu. Pokud si chcete odnést úplně nový zážitek, tak vyzkoušejte koncept „Týmových akcí s Lesní Terapií“. Naším mottem je: „Relax místo adrenalinu“. Užijeme si aktivního odpočinku v přírodním prostředí. Budeme odpojeni od signálu i ruchu města a alespoň na chvíli zahodíme diáře.

Součástí našeho programu je kombinace Lesní terapie a dalších kreativně-relaxačních nebo zábavných aktivit, které společně vybereme z našeho portfolia. Během Lesní terapie budeme mít jedinečnou příležitost okusit terapeutické účinky přírody, zbavit se napětí, vyčistit hlavu a docílit tak vnitřního klidu a harmonie. Jelikož se jedná o „kontemplativní“ aktivitu, může se stát, že se nám objeví nové inspirace anebo zhmotní některé osobní výzvy, které každý z nás nosíme v sobě. Následné odpolední aktivity jsou zaměřeny zejména na stmelování týmu a uvolnění atmosféry. Budeme mít šanci poznat se navzájem ve zcela odlišných situacích než doposud a současně u toho efektivně odpočívat.

Celý program můžeme sestavit jako půldenní, jednodenní nebo i vícedenní akci. V případě vašeho zájmu umíme zrealizovat i večerní či noční aktivity, se kterými se vaši kolegové pravděpodobně ještě nesetkali.

Přechod lidí z kanceláře do přirozeného přírodního prostředí otevírá možnost dívat se na věci z jiného úhlu pohledu. Mohou rozvíjet vzájemnou interakci a získat inspirace k nalezení nových cest v osobní i pracovní rovině. Pobyt v přírodě navíc stimuluje kreativní mysl a schopnost soustředit se a udržet koncentraci.

Týmové akce s Lesní Terapií:

  • Snižují pracovní stres
  • Zvyšují uvědomění sebe sama a následně schopnost soustředit se
  • Podporují subjektivní pohodu jednotlivců i týmů
  • Rozvíjí kreativní řešení problémů
  • Prohlubují individuální a týmové vazby
  • Podporují otevřenost a týmovou spolupráci
  • Pomáhají zlepšovat komunikaci v týmu
  • Posilují týmového ducha a rozvíjí kreativitu
  • Zlepšují kognitivní uvažování

Obraťte se na nás a dopřejte tak sobě i svému týmu „relax místo adrenalinu“. Jsme inovativní nadšenci, odborníci na celkovou pohodu a milovníci přírody, která je naším partnerem.

 

Pro bližší informace a konkrétní sestavu aktivit nás prosím kontaktujte zde:

Relax

Snižuje stres a zvyšuje pocit relaxace

Pozornost

Zostřuje smyslové vnímání a zvyšuje soustředění

Vztahy

Pomáhá zlepšovat mezilidské vztahy, ale i vztahy lidí s ostatními formami života